5 Tipů jak poznat podvodníky v sázkovém poradenství?


     V posledních letech se roztrhl pytel se sázkovými poradenstvími.  Velmi často se nás ptáte, jak rozpoznat ty poctivé a fungující od těch,  jejichž tipy stojí za starou bačkoru. Bez toho, aniž by si člověk  členství vyzkoušel, nelze nic říci na 100%. Jsou však ukazatelé, podle  kterých lze obvykle velmi snadno poznat, kdo za něco stojí a kdo se z  vás naopak jen snaží dostat peníze. Připravili jsme si pro vás pět těch  nejhlavnějších - pojďme se na ně společně podívat! 


1) Webové stránky na úrovni 

     Jsem přesvědčen, že naprostým základem každého seriózního poskytovatele placených tipů je kvalitní webová prezentace, která bude  jednak přehledná a jednak bude obsahovat všechny zákonné náležitosti (viz dále). Sázkové poradenství, které poskytují své služby skrze messenger, telegram, facebook, nebo jinou sociálně-komunikační síť, to dle mého názoru nemohou myslet vážně a doporučuji vyhnout se jim obloukem. Pokud někdo vydělává desetitisíce sázením a nemá ani na to, zainvestovat do reprezentativních webových stránek, nebude dle mého názoru seriózním poskytovatelem. 


2) Všeobecné obchodní podmínky s IČEM a sídlem provozovatele 

        Naprosto absolutní povinností (dokonce zákonnou povinností) je uvedení Všeobecných obchodních podmínek, Zásad ochrany osobních údajů a IČA se sídlem provozovatele. Před objednáním jakékoliv služby je  nezbytné, abyste byli seznámeni s VOP a se zásadami o ochraně osobních  údajů a souhlasili s nimi. Pokud někdo provozuje svou službu bez uvedení  těchto zákonných náležitostí a bez svého sídla, nejen že působí  maximálně nedůvěryhodně, ale zároveň jedná v rozporu se zákonem. 


3) Fotografie členů týmu („kůže na trhu“) 

        Z mého úhlu pohledu se jedná o jeden z hlavních ukazatelů toho, na jak vysoké úrovni dané sázkové poradenství je. Je tak evidentní, že nemáme co skrývat a nebojíme se  jít takříkajíc s „kůží na trh“. Pokud někdo skrývá svou identitu (jako většina jiných sázkových poradenství), nebo si ji dokonce vymýšlí,  doporučujeme dát okamžitě ruce pryč. Já osobně razím pravidlo, že čím více transparentní můžu být, tím lépe! 


4) Reference 

        Jak se často říká, nejlepší reklama je doporučení. Jsem moc rád, že mě velká část mách klientů doporučuje dále svým kamarádům a známým. Na některé z mých pozitivních referencí se můžete podívat na mé podstránce VÍCE\„REFERENCE“.  Je smutné, že (ne úplně poctivá) část naší konkurence, která sama moc pozitivních recenzí nemá, se na mě snaží házet špínu objednáváním negativních článků a zakládáním facebook stránek, jen aby se mě na nich pokusili pošpinit. Jsem velmi rád, že pozitivních referencí a zmínek je o mé společnosti mnohem více, než těch negativních, a že moji klienti a fanoušci drží se mnou, protože znají mé skutečné hodnoty! Můžu slíbit, že se vždy bud snažit dělat pro mé klienty první poslední a že se maximálně vynasnažím, aby díky mé osobě měli co největší výhry! 


5) Rychlá komunikace + obecná kvalita fungování 

       Na závěr ještě můžu doporučit sledovat rychlosti odezvy, a to ať už na emailu, nebo online chatu (pokud jej dané poradenství má). Pokud jim trvá odpovědět několik dní ještě před tím, než se vůbec stanete jejich  klienty a zaplatíte jim peníze, jak bude teprve vypadat jejich servis a komunikace poté, co jim zaplatíte?

Doufáme, že vám tento článek pomohl a že vám ušetří co nejvíce peněz!  Dávejte si pozor, od koho si objednáváte tipy! Pokud chcete vsadit na  jistotu, přidejte se ke mě. Pěvně věřím, že budete spokojeni! 


Tak hodně štěstí Vám přeje!  https://www.have-tennis-tips.com/