Pomalu a jistě se dostáváme do normálu, tak snad brzo začne restart tenisové sezóny


1 min. přečteno
03 Jun
03Jun

Tak nám čas pokročil o další 3 měsíce. Stalo se to, co asi nikdo z nás neočekával KORONAVIRUS jednoduše řečeno překazil plány všem a to včetně tenisové sezóny. S takovouto situací jsem se já osobně ve svém životě nesetkal, ale vždy je vše poprvé. Důležité je, že se pomaličku, polehoučku vše začíná vracet do normálu, tak snad to nezakřikneme.

          Takže nám utekly měsíce Březen, Duben a Květen. Vše zlé jé k něčemu dobré. Svět se alespoň malinko pozastavil a Vy jste si mohli dohnat nějaké Vaše restíky, strávit čas rodinou, přáteli a dělat věci, na které nemáte normálně čas. Prostě jednoduše svět se maličko pozastavil a každý se mohl věnovat tomu, čemu chtěl (alespoň tedy většina z nás). Já osobně se Vám musím přiznat, že jsem v práci skončil a díky této vynucené pauze jsem se mohl věnovat dalším svým projektům na plný úvazek (full time). Jak jsem psal výše, vše zlé je k něčemu dobré, vždy to platí.

Nyní bude až vše pojede naplno vše jiné, obtížnější. Spoustě hráčů docházejí peníze (hráči z nižších pater žebříčku) a tipovat něco bude jako sázka do loterie. Očekávám hodně "překvapení" a podivných výsledků. Samozřejmě se to netýká pár hráčů užší světové špičky žebříčků ATP a WTA.

Já si osobně přeji, ať už se vše rozjede a vrátíme se do normálních kolejí. 

Trošku jsem také přepracoval webové stránky, změnil malinko design a zmodernizoval některé funkce. Ceny zůstávají stejné, stejně tak platnosti Vašich jednotlivých kont. Jednoduše byly pozastavené.

Závěrem mi dovolte poděkovat za Váš čas a věrnost mým službám, moc doufám, že nadále budeme minimálně stejně tak úspěšní jako doposavaď a vše zas bude brzo v "cajku".

Všem přeji také hodně zdravíčka, štěstíčka a spokojenost v osobních i pracovních životech.
Komentáře
* E-mail nebude na webu zveřejněn.