Prázdniny končí a čeká nás měsíc září


1 min. přečteno
31 Aug
31Aug

Tak nám končí prázdniny a naše/Vaše dětičky budou nastupovat do školy a hodně věcí se změní, včetně režimu. Nezmění se ovšem naše spolupráce. 

          Máme za sebou cca prvních 14 dní spolupráce s některými z Vás a na další čekáme. Samozřejmě se na začátku objeví občas nějaký ten problém, ale jinak si myslím, že vše funguje jak má.

Někteří z vás již mají další své členství a já doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále.

Jednak chci na začátek ještě popřát všem bez rozdílu hodně štěstí, zdraví a psychické síly, jak v pracovním, tak osobním životě, protože od toho se odvíjí ostatní věci.

Někoho z nás čeká velké rozhodnutí hned na začátku Září a já mu ze srdce přeji ať si ten svůj den užije, určitě dotyčný pozná koho a co myslím=>Takže hodně štěstí do života PŘEJI.

Dále nás také čeká pokračování US OPEN a další Challengery a ITF turnaje. Tenisový život je neúprosný a vše jede podle zaběhnutého kalendáře a není ČAS ZTRÁCET ČAS. A pro nás to bude znamenat možnost dalších sázek a výdělků.

Rovněž musím přivítat i další nové klienty a popřát jim mnoho úspěšných tiketů a hodně štěstí. Samozřejmě nevyjde vždy vše, ale chce to vytrvat a jít tomu naproti.

V příštím týdnu se zaměřím spíš na US OPEN na challenger a ITF turnaje, kde se dají vydělat velmi pěkné peníze:)

Co se týče dalších věcí, přemýšlím o:

  • Pravidelnosti zasílání zápasů, vždy večer v čase od 19-20 hodin (Musíte si to ovšem rozhnodnout Vy)
  • Verifikaci výsledků (V současné době to není z technického hlediska možné)
  • Provozním systému pro Vás (buď za přivedení lidí, nebo za nejaktivnější členy společenství) =>Tzn. ty, kteří nejvíce investovaly do členství by měli mít nějaké výhody:)
  • Dále přemýšlím jako ostatní o zavedení ROI a YIELD bilance, ale pro spoustu z Vás není tato statistika až tak důleitá jako pro profíky.


  • Ještě Vás chci závěrem moc a moc poprosit a jakékoliv nápady, návrhy, zlepšení hlavně piště, komentujte, budeťe aktivní. Vaše zpětná vazba je pro mě důležitá a je hnacím motorem do další práce. Věřte, že jednoduché to kolikrát rozhodně není. Vaši zpětnou vazbu opravdu potřebuji.


Takže všem přeji úspěšný a krásně strávený poslední SRPNOVÝ VÍKEND a úspěšný vstup do nového měsíce.

Váš správce
Komentáře
* E-mail nebude na webu zveřejněn.