Tak máme další pracovní týden za námi a první měsíc provozu


1 min. přečteno
17 Sep
17Sep

Tak nám utekl další týden jako voda a máme za sebou první měsíc provozu .

         Opět jsme byli úspěšní a skončily v plusových hodnotách, tímto Vám všem gratuluji a doufám, že naše spolupráce bude pokračovat. Nebylo to tolik co minulý měsíc, ale opět plus.

Máte možnost si dostatečně vydělat v předstihu nějaké ty slevičky, ať už provizním systémem či soutěží.

Připomínám, že s platností od 01.10.2019 jsem nucen zvednout ceny o 10% na všechny typy členství. Na oplátku jsem Vám nyní umožnil si s dostatečným předstihem objednat nové členství s nynější platnou slevou opět 10 %, aby to bylo pro Vás fér.

Tenisový život je neúprosný, tudíž nás čeká v nejbližší době LAVER CUP v Ženevě a další várku turnajů po celé Evropě, Světě.

Rovněž musím přivítat i další nové klienty a popřát jim mnoho úspěšných tiketů a hodně štěstí. Samozřejmě nevyjde vždy vše, ale chce to vytrvat a jít tomu naproti.


Jedna plánovaná novinka a info pro Vás:

  • Asi naváži spolupráci s prvním sponzorem na našich webovkách, takže když to vyjde budete mít možnost se poradit ohledně hypoték, úvěrů, přefinancování a dalších případných produktů


Takže všem přeji úspěšný a krásně strávený zbytek měsíce září, a ať se Vám všem bez rozdílu daří jak v pracovních, tak v osobních životech.

Můžu Vám prozradit kdyby Vás to zajímalo co se klientů týče, tak vedou klienti s Tarify BASIC, ale mám také již klienty s účty STANDARD a dokonce i na celý rok TZV PREMIUM VIP.

Proto když budete uvažovat o balíčkách, ať už Vy co již máte zkušenost, či Vy budoucí zákazníci, vše si pořádně spočítejte, protože víte, že členství se dá vyčerpat velmi rychle:)

Váš správce
Komentáře
* E-mail nebude na webu zveřejněn.