Začátek a uplynulý týden


1 min. přečteno
25 Aug
25Aug

Jak začít...

     Už asi rok jsem uvažoval o této spolupráci, furt jsem si říkal jít do toho, nejít do toho.....Někteří z Vás již mají zkušenosti s podobným principem spolupráce, a já osobně si myslím, že bude spíše negativní, ale soudit nemohu. Já mám právě touhu a motivaci se o své dlouholeté zkušenosti s Vámi podělit a nechat Vás i sebe přivydělat. Jsem normálně pracující člověk s 2 radostmi v životě. A současný způsob života mě neunavuje. Málokdo má dnes to štěstí dělat co ho baví... Mým snem vždy bylo se sázením uživit je to ovšem dlouhá cesta, ale nikdy neříkej nikdy......Tak jsem začal tím, že jsem zaplatil domenu com investoval do webu nemalé peníze atd...

Nejdůležitější reklama jste ovšem Vy spokojení zákazníci. Já Vám chci poděkovat za důvěru a věřte, že naše spolupráce bude pokračovat vždy převážně pozitivně.

V současné době není možnost na webu provést určité věci pouze pro registrované, bude to možné až časem na základě provozovatele webových stránek. Budu na začátku potřebovat  Vaší spolupráci a návrhy co zlepšit, co Vám vyhovuje, co nevyhovuje.. Myslím si, že první týden ukázal, že naše spolupráce funguje a já věřím, že bude fungovat i nadále.... Moc všem děkuji a vážím si toho. Není to jednoduché, nejsem bezcharakterní člověk, takže každý můj neúspěch bolí mě i za Vás, to je to nejhorší, protože Vy vkládáte svou důvěru ve mě a v mé KNOW HOW.

Za první týden já osobně jsem spokojen, až na nějaké malé výjimky, to se ale zplepší.

A Úspěšnost přes 80 % je krásná, každá úspěšnost přes 70 % je vynikající. Jak jsem již zmiňoval když to srovnám ze sportkou, tak zde je šance mnohonásobně větší a výdělky mohou být časem opravdu velké, záleží na tom jaké máte srdce hráče, ale důležitá je i disciplína a moneymanagment. 

Tak vám přeji hezký zbytek neděle a těšme se na nový týden, kdy nám končí prázdniny, ale začíná US OPEN. Obecně druhá půlka roku uletí strašně rychle. Všichni to moc dobře znáte.

Přikládám vám zde statistiku návštěvnosti stránek za den, abyste věděly vše důležité. Je ta za včerejší den.
Komentáře
* E-mail nebude na webu zveřejněn.